Liefde met rafels

€ 14,95

Leonie Sebastian

ISBN 9789491777691

Een romantische komedie die je gegarandeerd hardop laat lachen.

An Verdonck nadert de dertig en wil niets liever dan trouwen en een gezin stichten met haar vriend, die hier absoluut nog niet aan moet denken. Om hem op andere gedachten te brengen zet ze allerhande tactieken in: van kanten lingeriesetjes en culinaire hoogstandjes tot het stellen van ultimatums en het opvoeren van de druk. Ze probeert zelfs ‘per ongeluk’ zwanger te raken. Helaas schrikt ze haar vriend zo af met haar trouwlustige gedrag dat hij het hazenpad kiest.
Maar An geeft haar droom niet op. Ze besluit om aan zichzelf te gaan werken en in therapie te gaan, want er moet toch een reden zijn dat het keer op keer niet wil lukken in de liefde. Van haar therapeut krijgt ze de opdracht om in haar verleden te duiken. Zo komt ze achter een familiegeheim dat haar moeder ruim twintig jaar geleden het leven kostte en dat An’s geloof in de liefde op zijn grondvesten doet schudden.

Leonie Sebastian is van huis uit verzorgende in de ouderenzorg. Zij schrijft over dingen die haar bezighouden, zoals de liefde, het moederschap en vrouwenemancipatie.
In 2011 werd één van haar verhalen opgenomen in een bundel. Sindsdien is zij niet meer gestopt met schrijven.

Liefde met rafels
Leonie Sebastian
Geheel herziene tweede druk: 14-2-2018
Paperback
196 pagina's

 

Inkijken

 

Biblion recensie:

 

Als An haar beste vriendin verliest, beseft ze dat het leven kort is en dat ze eigenlijk wil trouwen en kinderen krijgen voordat het te laat is. Alleen ziet haar vriendje Nick, met wie ze al drie jaar samen is, dat niet zitten. Wanneer hij ontdekt dat ze ‘Per ongeluk’ zwanger probeert te worden, pakt hij zijn biezen en vertrekt. Als ze dan ook nog haar baan verliest, besluit ze in therapie te gaan. Door deze gesprekken komt ze achter een diep familiegeheim dat haar leven op zijn kop zet. Prima debuut van de auteur die een humoristische schrijfstijl heeft. Bevat alle ingrediënten voor een paar uur heerlijk leesplezier. Herziene druk van de oorspronkelijke uitgave uit 2014*, onder de auteursnaam Leonie Warbout. Kwaliteit voor een breed publiek. Voor fans van José Vriens, Aline van Wijnen en Bianca van Strien.

Recensent: Lisanne Ortsen